| Cata292929292929229229229292929929292922 a întrebat:

Salut TPU, azi am cumparat 3 petarde de la un baiat si dupa ce le-am cumparat au venit 3 baieti dupa mine si mi-au gasit petardele si au vrut sa ma duca la portar si nu a fost acolo si au zis ca ma spun la dirigintele lor.Ce o sa imi faca? O sa ma exmatriculeze? Nu stiu ce sa le spun la parinti, daca afla mi-e rusine sa mai vin la ei.

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Nu o sate exmatriculeze nu ai de ce sa-ti fie Rușine ai mare grija la petardele alea sa nu te rănești