| DeeperWings21 a întrebat:

Azi am descoperit ca prietena mea ma inseala nu a venit la scoala asa ca am fost la ea in internat unde nu era nici un paznic la intrare si nici in spate nu prea erau fete in internat si colegele ei ieseau si cand m-au vazut s-au speriat nu au zis nimic si au continuat sa mearga.Ele au sunat-o pe prietena mea sa ii spuna ca vin la ea le-am vazut si auzit de pe geam.Cand am ajuns acolo era o liniste si cand am intrat pe usa am fost lovit puternic in fata de o bata de baseball apoi acoperit cu o patura. Dupa ce am iesit prietena mea fugise pe hol si baiatul ala cobora scarile,am luat bata,am fugit dupa el, l-am urmarit pe o alee si apoi am prins o sticla la mana pentru ca erau saci de gunoi si am aruncat sticla si l-am nimerit in cap apoi s-a dezichilibrat si a cazut apoi am tabarat pe el si l-am lasat sa se scoale si sa dea si el dar tot l-am batut rau i-am spart nasul buzele si apoi l-am dat cu capul de un bloc si i l-am spart, apoi am luat si eu bata de baseball si am dat in el avea vanatai peste tot corpul si tot il loveam apoi l-am lovit de vreo 3 ori in cap, 2 cu picioru, 1 cu bata. Apoi am plecat acasa.Credeti ca am procedat bine adica eu am fost atacat de el si am considerat ca merita o lectie, puteam sa vorbesc civilizat.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu ai procedat corect.
Lectie se invata la scoala nu la bataie.
Pa!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai uitat la cam multe filme cu Bruce Lee

| Radu284 a răspuns:

Daca e adevarat si el a dat cu bata (de unde stii ca nu a dat prietena ta?), cred ca ai procedat foarte bine.

| DeeperWings21 explică (pentru Radu284):

Pai ea cred ca a aruncat patura aia pe mine si el a dat habar nu am s-a intamplat repede

| CVane a răspuns:

Asta trebuie sa ajunga la Povestiri Adevarate.

| DarkAngelz a răspuns:

Moral vorbind ai procedat exemplar
dar... legal tu l-ai agresat mai tare si daca el te-a atacat conform legii ii faceai plangere la politie dar acum intr-un proces ar castiga votul instantei caci tu esti atacatorul analizand dupa faptul ca iai provocat mai multe daune fizice
SUCCES, ai nevoie

| DeeperWings21 explică (pentru DarkAngelz):

Nu s-a dus politie.

| PrietenashXD a răspuns:

Nu trebuia sa il bati asa de tare dar totusi trebuia sa il bati. In locul tau doar il tranteam la pamant si il amenintam si atata tot. Funda!

| razvan2162 a răspuns:

Daca e gluma ai grija prietene ca pentru asa ceva faci puscarie nevinovat dar daca e adevarat...merita puscaria laughing))

| DeeperWings21 explică (pentru razvan2162):

La noi in comuna s-au produs 2 crime una acum 2 ani a luat un copil sarac acasa l-a batut violat si omorat apoi l-a dus in padure si l-a spanzurat ceva in genu sa zica ca s-a spanzurat si criminalu ala a mai omorat o femeie a luat geanta cu 30 de milioane ea era patroana la un magazin si criminalu e unu care are 17 ani l-am batut eu mai de mult si a vrut sa mi-o dea urat cu niste borfasi si am luat si eu tata bata de baseball de otel dur foarte grea dar puternica sa vad care vina sa dea in mine ii dadeam la toti in cap si nu ii aveam pe constinta.Acum baiatu ala de 17 ani e la parnaie azi l-au prins.Nu cred ca are ala tupeu sa se duca la politie

| razvan2162 a răspuns (pentru DeeperWings21):

Pai ai noroc daca mai traieste ca din ce ai zis tu reiese ca ar trebui sa fie mort...si de unde esti tu? thinking