| Lukasz a întrebat:

Azi am fost plecat la cumparaturi si am lipsit de la un test la mate.
Problema e ca maine nu il dau singur, asa cum ar fi normal.
Domnul de matematica la sfarsit de an scoate la tabla pe cei care nu au suficiente note, si eu sunt cam singurul care a lipsit la vreun test.
Acum ce sa fac? Daca ma scoate maine?
Eu la matematica is praf + ca sunt timid si profesorul tipa din orice greseala...
Ce imi spuneti sa fac?

1 răspuns:
| Andreeauta a răspuns:

Nu trebuia sa lipsești mai ales dacă știai ca nu ai note la mate. La cumpărături puteai sa mergi și mai târziu. Acum dacă tot nu înțelegi exercițiile învață măcar teoria și când întreabă prin clasa mai roidici și tu mana