| Xdreaper21 a întrebat:

Azi eram cu baietii in spatele blocului si am uitat ca vinea iubita mea sa o ajut la teme si na cand m-a sunat era foarte furioasa si ne-am certat prosteste bine pana la urma nu ne-am despartit dar e oleaca suparata pe mine
Acum sta in camera mea si invata pentru romana si cand vreau sa intru inauntru nu ma baga in seama nici daca o intreb daca nu vrea sa ia o pauza(ea mereu imi zicea ca pauzele lugi si dese este mama marilor succese ce stiam si eu dar acum parca nu are nici un chef de nimic in afara sa invete la romana unde a dat si teza)
Cat de suparata pe mine este?
Ce ar trebui sa fac?
Iese doar sa imi spuna ca a terminat de invatat sau scris depinde de materie
Un sfat?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ieri ziceai de ăla ce o hărțuiește și azi vă despărțiți? Dubioasă situație.
Du-te la ea și oferă-i un sărut, mângâi-o, alint-o.

| Xdreaper21 explică (pentru T0T):

E oleaca cam iritata ca o tachineaza un prieten de al meu mai mereu pana ii zic sa inceteze dar ziua urmatoare la fel si acu se supara asa de usor

| danay72 a răspuns:

Cere-ți scuze și discuta cu ea, ca o înțelegi ca e supărată. Dar nu o acuza de nimic și vorbeste-i cu blândețe și respect profund. Fi grabnic la ascultare.