| Twain a întrebat:

Azi m-am batut cu un coleg mai mare cu aproape 2 ani mai mare ca mine si l-am batutwinking
Dar el a pus pe 2 ca sa ma bat cand ies de la scoala, dar s-a bagat un prieten si m-au lasat!
Cum sa ii bat cand sunt singur?
Ms anticipat happy

11 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mai bine lasa-i in pace si cerele scuze, caci daca ii vei bate se va intampla mai rau.
O zi buna!

| Cosmin1I a răspuns:

Tipic...nu mai bine se pune si in 4 labe sa ceara scuze? Traiti cu frica mereu si apoi va plangeti ca de ce e plina tara de tigani, corcituri si asa mai departe. Tipic romanesc

| Ioana222221 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Depinde de persoana ta daca iti place mereu scandalul e altceva sau daca iti place mereu sa staii in grupurii scandaloase :*
o seara placutaa
P.S=> Nu vreau sa devina o cearta doar mi-am exprimat opinia

| Cosmin1I a răspuns (pentru Ioana222221):

Chiar evit acele grupuri de care zici tu. evit scandalul, il ocolesc cat pot dar atat timp cat sunt in situatia de a fi calcat in picioare reactionez.Stii..noi ar trebui sa ne cerem scuze guvernului nostru ca suntem asa de *nesimtiti* si ca vrem mai mult nu? Respect opinia fiecaruia atat timp cat este una logica. P.S nu vei gasi cearta cu mine ci doar te vei contrazice pana vei renunta.

| Ioana222221 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Nu am de ce sa renunt... Opinia ta este diferita de-a mea... Poate nici o opinie nu este adevarata poate amandoua se regasesc si se face doar o opinie. Ai dreptate trebuie sa reactionezi cand esti calcat in picioare k dupa aia vei fi luat de prost dar cum a pus intrebarea Twain,, Cum sa-l bat cand sunt singur" el sigur va cauta mai mult scandal asa mai bine sta in banca luii

| Cosmin1I a răspuns (pentru Ioana222221):

Sta in banca lui pana la o anumita limita.Una este cand stii sa renunti si alta e sa stii cand trebuie sa actionezi, dar asa va fi mereu ..mereu vom renunta ca nu suntem uniti in nici un fel.

| Twain explică (pentru Cosmin1I):

Sunt de acord cu tine!

| Mada_Madalin_1994 a răspuns (pentru Cosmin1I):

De ce mea ai raspuns?

| Ioana222221 a răspuns:

Nu cred ca violenta este o metoda prin care sa iti dai dreptate. Orice persoana vrea sa se dea smecher prin baiate. Daca stiti sa comunicatii nu cred ca ar fi o problema... Mai bine ar fi sa nu gandestii cu pumnul sau altceva cand maii intalnesti conflicte ar trebui sa le ocolestii. NU o sa te ajute in mare parte acest lucruwinking
Sper sa intelegii ceva

| Twain explică (pentru Ioana222221):

Daca nu iti faci dreptate astea o sa se tot intample!
Ba chiar o sa fie mai rau pentru ca o sa le dai curajwinking
O seara placutawinking

| Twain explică (pentru Ioana222221):

Daca nu iti faci dreptate o sase intample din noiwinking
Ba chiar mai rau pentru cao se le dai curajwinking
O seara placuta happy