| Badarau_Andrei_1985 a întrebat:

Azi nu am fost la scoala deoarece am avut 2 teste si nu am invatat faza e ca imi trebuie o scuza pentru maine? ma poate ajuta careva va rog!

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Indigestie. Pur și simplu nu ai cum sa stai la școală când tu simți ca îți vine să vomiți și abia te ții pe picioare.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ii spui ca ai făcut o alergie.

| Kerre a răspuns:

Incearca sa ii explici ca toata ziua te-ai simtit rau si ai avut febra, zii ca trebuie sa faci ceva special si nu puteai veni la scoala.

| DiyanAndorea a răspuns:

Pur si simplu nu te-ai simtit bine. Daca nu te crede, continui cu ideea aceasta si ii spui ca preferi sa dai testele singur decat sa iei note mici pentru ca nu te poti concentra.

| Badarau_Andrei_1985 explică:

Dar ceva mai credibil!