| bobyboby21 a întrebat:

bai fratiilor sunt foarte nervos ce sa fac sa numai fiu asa? Funda cine ma ajuta:*Si scuze categoria

Răspuns Câştigător
| b3bitsa a răspuns:

Buna! Iti recomand sa nu te mai gandesti la motivul care te face nervos si sa iti petreci putin timpul asa pe placul tau, prieteni, filme, muzicaa si sa lasi totul deoparte pentru o perioada. Daca este din cauza unei despartiri incearca sa-ti gasesti jumatatea sau daca nu incearca sa recuceresti din nou persoana iubita! Sper ca te-am ajutat :0 fundita`?

1 răspuns:
| bobyboby21 explică:

Multumesc dar treaba e ca acel gand este mereu in capul meu.