| bobyboby21 a întrebat:

bai fratiilor sunt foarte nervos ce sa fac sa numai fiu asa? Funda cine ma ajuta:*Si scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| Dml a răspuns:

Incearca sa te uiti la vreun film.sa citesti o carte...incearca sa faci ceva ce-ti place,. poate asa te linistesti!

4 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

Fa exercitii de respiratie. Numara de la 10 la 0 pana te relaxezi. laughing

| Anynamee a răspuns:

Mie imi plac portocalele!

| WTFPLM a răspuns:

Gaseste-ti o victima si descarca-ti furia pe ea. Elibereaza-te de nervi si rupe-i fasuwinking daca asta nu merge, gaseste-ti si u o femeie care sa te faca sa nu mai fi asa, sa te relaxeze si sa iti ocupe timputongue

| bobyboby21 explică:

Sa faci boala? da dc nu numeri tu?