| alexionut45 a întrebat:

ca sa fii baiat de cartier cum trebuie sa te comporti, sa te imbraci?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi " desenezi " pe şunci nişte tatuaje fără niciun rost, pui pe tine nişte blugi d-ăia cu 3-4 numere mai mari, îţi faci o freză de aia clişeică oribilă, pui la gât nişte cruci d-alea de aur ostentative ca statuia lui Iisus din Rio, îţi umpli playlist-ul telefonului cu manele sau cu melodii proaste de club, te comporţi ca un gibon neevoluat şi eşti cel mai de cartier băiat; Alex Velea te-a aprobat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capu' tau. Nu poti fi baiat de cartier daca locuiesti in centru laughing. Tu nu cred ca stii ce e aia viata grea, nu te-ai nascut baiat de cartier, nu vei fi baiat de cartier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuaje, pearcing-uri, haine stil rap sau rock. Trebuie sa fii dur si insensibil, sa faci misto de toti fraieri.

| Hazer a răspuns:

Ca sa fii " hood boy ", trebuie sa te nasti acolo, sa stii cum curg lucrurile p'acolo.
Nu poti fii baiat de cartier cu una cu doua.
Adica, no, in Romania, nu prea sunt " cartiere ".
Daca vrei cartiere, du-te-n Mexic, Compton, LA.
MS-13 BITCH!