| thereisallama a întrebat:

Cam vine frigul... ati observat? In orice caz, va bucurati ca vine frigul? Funduloi.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Adi, eu unul mă bucur că vine iarna, admir zăpada fac poze şi mă pot duce la munte, mi se pare cel mai frumos anotimp al anului, mai ales când beau un vin fiert.
O seară minunată.

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Salut.
Da, ma bucur ca vine frigul. Sunt friguros, cum dispare putin caldura mor de frig, dar nu inseamna ca nu-mi place. Iubesc iarna, chiar daca toata lumea zice "of iar e asa frig" sau "am inceput sa ma plictisesc de zapada asta, vreau sa vina vara", eu prefer iarna.
Totul este alb, linistit, nu-mi place agitatia.
Ador sa ma uit la zapada alba, sa ma linistesc, sa stau in casa la caldura, sa ies afara sa fac partie si apoi sa intru din nou in casa cu o ciocolata calda langa soba.
Da, ma bucur ca vine frigul, ma bucur ca vine iarna.

| Xtadelo a răspuns:

Nu ma bucur straight face Urasc frigul pentriu ca am racit dar nu indeajuns de tare incat sa stau acasa laughing + ca urasc hainele groase.

| mikey06982 a răspuns:

Salut...Da,am observat si nu ma bucur de loc, pentru ca unii se imbolnavesc de exemplu eu chiar.Chiar si acum stau in pat la calculator.Vaiii,si cind ma gindesc ca va trebui sa stau acasa, innebunesc, deja mai bine la scoala, acolo am companie big grin

| Predatorgirlx a răspuns:

Nuuuuuu! Nu este deloc bine! Multi se imbolnavesc, aproape toata clasa este racita + familia mea! Daca iau si eu, aia sunt! X___X laughing))