| TheCosmin99 a întrebat:

care se uita la serialul naruto shippuden s-a terminat ce au mai facut naruto a murit, dar sasuke astept raspunsuri.
FFUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| ГЭOPГИ a răspuns:

Nu s-a terminat! mai e o groaza uitete si tu ca baga in fiecare joi cate un ep pe anime.kage.ro acum au bagat ep.237.naruto e intr-o calatorie ptca trebuie sa inceapa al 4 lea razboi ninja cu madara.iar naruto s-a dus ca sa isi poata sa invete sa controleze vulpea si multe altele uitete :*

1 răspuns:
| 123catalino a răspuns:

Serialu nu s-a terminat e abia la episodul 253 si naruto si sasuke inca nau murit mai este pana moare unul dintre ei