| ady3 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata este indragostita de tine sau daca este doar atrasa de tine?

4 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

De multe ori o fata prefera sa nu ii spuna unui baiat ca il place.Sincer nu stiu de ce.Si eu sunt fata si procedez la felbig grin.Ideea e ca tu trebuie sa faci primul pas si acum daca te faci de ras asta ehappy

| Teodora25 a răspuns:

Invit-o la un suc si daca accepta inseamna k exista o sansa sa va cunoasteti mai bine daca refuza inseamna k nu interesata

| Shocket a răspuns:

Pai daca te place se uita la tine zambeste te ea mereu de vorba sta pe langa tine straight face eu asa stiu

| CrisyMissy a răspuns:

Ea sta pre mult pe langa tine.se rusineaza, crede-ma ca sunt fata si stiu.