| AlexanderKing a întrebat:

Cateodata visez ca fug si ma impiedic si simt cum cad si imi sar picioarele in sus pe pat ( din reflex), e ceva rau? mi se intampla incontrolabil si ma doare cand cad...

1 răspuns:
| LAVINIUSHK a răspuns:

Buna! Si eu patesc asa din cand in cand.Este din cauza organismului.In momentul in care iti sar picioarele, ti se intind ligamentele, adica te inalti.Stai linistit nu e nimic rau, e chiar foarte bine, pentru ca iti lucreaza organismul:* sper ca te-am ajutat:*