| edy423 a întrebat:

ce cadou i-as putea face unui coleg de craciun?(15 ani)? Ne-am hotarat sa ne facem cadouri si sa nu depasim un buget de 25-30 lei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi făceam, sau el cel puțin, făceam mereu cadouri la mișto, spre exemplu unuia i-am cumpărat un pachet de prezervative pe care scria I won't be your father, alături de Darth Vader din Star Wars, și un sul de hârtie igienică cu bancnote de dolari pe el.

| 6Anonim9 a răspuns:

Ia-i ceva figurina secifica Craciunului, un glob cu apa, si ceva ciocolata. Nu va avea ce sa-ti reproseze.

| RandomStudent a răspuns:

Un parfum ar fi ok cred eu