| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou/surpriza sa-i fac prietenului meu de anul nou?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ceva de imbracat sau un parfum ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai este pana atunci, depinde si de cati bani dispui

| andru10best a răspuns:

Ii poti face o gramada de surprize sau cadouri. Un video, sa cumperi mici obiecte amuzante, sa creezi tu ceva handmade, sa ii cumperi ceva ce isi doreste de mult timp, etc.
Oricum, poti sa rasfoiesti situl de mai jos pentru mai multe idei:
http://www.surprizewow.com/blog/

| cupydo0n a răspuns:

Surprindel cu o partida de sex nebuna imbracata in craciunita. Ar fi o treaba.

O zi buna.

| Georgiana1123 a răspuns:

Cred ca depinde si de personalitatea lui. Analizeaza tot ce ii place si asa sigur gasesti ceva interesant si da, depinde si de cati bani dispui. Uite cateva idei:un cosulet dragut cu sampanie si alte chestii laughing (gasesti pe netwinking ) niste pulovere haioase si sa le pui intr-o cutie speciala si frumoasa pentru cadouri de craciun (se gasesc prin magazine), un set de parfumuri sau sosete laughing)