| CInEmAx a întrebat:

Salut TPUhappy ce parere aveti despre barbati metrosexuali?tongue

Răspuns Câştigător
| Sofia07 a răspuns:

Eu sunt de acord cu barbatii care se aranjeaza, se ingrijesc, dar nu si cu cei care exagereaza ducandu-se la saloane de cosmetica sau in alte locuri. Acestia pun mai mult pret pe fizic decat pe caracter si cand vor fi pusi in situatia in care sa aleaga intre o femeie si o sedinta gratis la cosmetica, vor alege a2a variantastraight face

3 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Hmm, pe mine ma cam deranjeaza. Sa stai toata ziua in fata oglinzii si sa fi mai preocupat decat o fata de cum areti, iti pierzi toata masculinitatea. Mie mi se pare mai atragator un barbat in adevaratul sens al cuvantului decat o persoana de sex masculin care tot timpul are in cap ''Arat bine?'' (nu-i pot numi barbati). Parerile difera de la o persoana la alta si de la standardele pe care le are fiecare, deci asteapta-te sa primesti multe raspunsuri diferite.

| Jony123 a răspuns:

Sunt niste fraeri. Sunt prea plini de sine!

| soby47 a răspuns:

Prea mult timp liber, nu stiu sa faca nimic deci sunt inutili. Pana la urma acei baieti se vor casatorii nu? Si cand sotia v-a zice:"Draga, curata de rog aleea de zapada ca are deja 2 metri", el va zice"scuze dulceata, dar m-am dat cu crema pe maini si nu pot" laughing Sa nu miroasa dupa tine si sa fii curat e un lucru pun, sa stai sa te pensezi prin saloane... oh go on