| mihai4000 a întrebat:

ce parere aveti despre tehnica mulsului dar despre alte tehnici de genul acesta?

3 răspunsuri:
| Hyung17 a răspuns:

Nu are efect si nu implica stimulare sexuala si nici lubrifiere. Mi-e nu imi place. Alta technica hmm, mai bine o fac frate...adica sti tu e mai placut. Asta e ceea ce cred eu!

| mihai4000 explică (pentru Hyung17):

Faza e ca imi sta penisul indoit intr-o parte.

| Hyung17 a răspuns:

E pai nu poate sa fie perfect, la uni le sta spre stanga la alti la dreapta, in jos sau sus. Nu sunt sigur ca o sa il faci drep, dar incearca si vez, daca va functiona anunta-ma happy.