| bibi5961 a întrebat:

ce programe folositi ca sa faceti un site gratuit? ceva programe nu prea grele...si daca aveti si ceva tutoriale. dau fundita...mersi mult

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

Incearca wix sau webs, wix-ul este f usor de folositwinking

3 răspunsuri:
| ioana_7606 a răspuns:

Incearca online sunt cele mai usoare oh go on
-blogspot
-wordpress
-winx

Cam atatea mi'au venit in cap

pa.pa

| bibi5961 explică:

Ms madalina. pe astea le stiu si eu, insa nu sunt chiar site-uri asteatongue. mai astept raspunsuri.

| Leandro a răspuns:

Încearcă www.ucoz.ro ! Tot sistemul este în limba Română!

uCoz oferă tuturor celor înregistraţi, găzduire gratuită, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro/com), spaţiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB şi creşte constant), posibilitatea de a-ţi crea un forum-portal, magazin electronic şi multe altele. Se adresează atât începătorilor cât şi utilizatorilor avansaţi, prin CMS-ul (Sistemul de Management al Conţinutului integrat) pe care il are! De asemenea, se poate găsi ajutor din partea celorlalţi utilizatori pe www.forum.ucoz.ro !