| Robertojvuhfig123 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea si-a pierdut increderea in mine, ce e de facut? Pentru a fi iar ca inainte?

Accept orice varianta, ea spune ca m-a iertat dar se vede din comportament si din felul cum vorbeste cu mine ca nu e asa deloc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

O sa-i treaca cu timpul, tu poarta-te frumos cu ea si nu-i mai da motiv sa se supere sau sa-si piarda iar increderea in tine fiindca daca faci o prostie, o s-o pierzi de tot.

4 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Poate are nevoie de timp. Oferai.l si poate te iarta de adevaratelea. Poti sa ii faci o surpriza

| peperonies a răspuns:

A fi este la infinitiv si are un singur i.

| Bucsa_Marius_1997 a răspuns:

Ofera-i timp, fai un cadou si spune-i ca iti pare rau.

| peperonies a răspuns:

Pai unde a pierdut-o?