| IchHabeKeineName a întrebat:

Chiar daca nu este o intrebare, eu doresc sa va urez un an plin de succese, impliniri si note mari la scoala! Un an nou fericithappy!

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Suna mai bine :Ohne name( fara nume )sau ich habe keine name.In sfarsit cineva plin de respect!

6 răspunsuri:
| Sherllyn a răspuns:

Mulţumim mulţumimbatting eyelashes Baftă şi ţie!:*

| MANDY_2679 a răspuns:

Ms>big grin

| Helvete a răspuns:

Multumesc la fel. Eu unul o sa am mare nevoie.

| AndreeaaaaX a răspuns:

Multumim la fel:*

| Razvan a răspuns:

Multumesc.Sa speram ca fara prea multe scune si biciclete

| moriordie a răspuns:

Merci la fel, numai ca eu iti doresc un an plin de baieti laughing, cadouri, multe funde, multe puncte TPU, si sa fii experta TPU!
Esti o prietena ffff buna de cand ne-am cunoscut, adica din clasa 1!