| anonim_4396 a întrebat:

cine imi da si mie niste frizuri mai "faine"! eu acum imi ridic bretonul sus si un pic din spatele bretonului, dar m-am plictisit. Spuneti-mi cum sa ma tund, ce sa ridic in sus, ce sa dau intr-o parte.plssss

1 răspuns:
| gabi11000 a răspuns:

Bretonu e la moda arata bine putin ciufulit si vuala stii cum iese superwinking sau bretonu intro parte pe o parte te tunzi nr mic si pe cealata lasi asa, sau te tunzi in ambele parti stanga dreapta te tunzi un nr mai mic 2 sau3 si sus lasi asa cu bretonu lasat intro parte de regula dreaptawinking. funda te rog daca te-am ajutat big grin