| Blacksaber a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa-mi fac ziua mai buna cele mai bune raspunsuri primesc funde sau vot!:d

2 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Sa faci lucruri care te fac sa zambesti.
Film cu prietenii.
Iesiri (la un pub, nu neaparat discoteci sau cluburi, mai des vii beat sau dezamagit de-acolo decat fericit)
Asculti muzica.
In timpul liber sa faci lucruri pentru tine (iti iei ceva ce iti doreai, faci o schimbare de look, etc)
Un animal de companie de asemenea ajuta sa-ti mentii o buna dispozitie.

| 1112 a răspuns:

.Salut.:]. pai poti sa iesi la un suc cu prietenii.:]. la u film, la o plimbare prin parca.:]. stiu euthinking ce iti place tie sa faci.winking. succes.:*.