| Deby a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Vorbesc cu o fata de ceva timp si as vrea sa ii spun ca.mi place de ea, dar vreau sa o fac printr-un gest gest dragut, cine ma poate ajuta? In afara de flori, bratari, mai aveti si alte idei?

5 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

Sune-i direct, nu conteaza daca te accepta sau nu, conteaza ca ai incercat si asa vei stii daca a meritat
BAFTA
a si daca merge da-mi funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la un suc si spune-i :*

| mona a răspuns:

Invita fata la un suc si spune-i ca o placi

| MissKatherine a răspuns:

O poti duce intr-un loc romantic, sau va puteti plimba unde sa fiti singuri si acolo ii poti spune fara ca cineva sa va intrerupa

| lalla97 a răspuns:

Daca vorbiti e bine..sunteti buni prieteni.incearca si spune-i ca te simti mult mai bine cand va petreceti timpul impreuna si ai ajuns la concluzia ca ea este fata pe care o vrei langa tine.fa si un gest micut, dragut, nu costisitor..in plus orice gest conteaza, iesiti la o plimbare prin parc, la un film, la un suc...si in timp ce va plimbati de ex ii spui ca acum ai vrea sa-i dezvalui ceva..vezi ce iese..succes! sper ca am fost de ajutor. daca merge fundahappy