| Crazygirl_5790 a întrebat:

:* Cine poate sa imi spuna si mie cum as putea sa imi recuperez facebook'ul? Fostul meu prieten mi-a schimbat parola si nu vrea sa-mi-o dea straight face. Eu acum am o relatie cu un alt baiat si este deranjat de activitatea fostului meu prieten pe fb-ul meu. Deci.cum il recuperez? sau sa anulez contul ceva?big grin

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Mai dar cum poti da parola ta unuia chiar daca iti e prieten? Ce incredere mai poti avea in el, trebuie sa te gandesti cand face o astfel de alegere sa stii! Pai messengerul sau orice cont daca il faci trebuie doar tu sa fii stapana acolo, e intimitatea ta nu? De ce sa te santajeze cu tampenii dupa ce nu ai sa mai fii cu el? Data viitoare gandeste cand mai faci o asemenea prostie! Adreseaza-te administratorilor de pe Facebook poate doar ei te pot ajuta! Pa si fii mai atenta cu tine da?

| Simo0Sim a răspuns:

Cere alta parola
sti acolo cand iti da login acolo sub ii "Cere o noua parola" sau ceva de genu

| Crazygirl_5790 explică (pentru Simo0Sim):

Mi'a schimbat si parola la id'ul de pe care este facut facebook-ul straight face. Deci nu cred ca merge straight face

| ladyzozo a răspuns (pentru Crazygirl_5790):

Foarte naspa da din cate stiu poti sa resetezi parola de la messenge sh o ai pe cea vechetonguelove struck

| Crazygirl_5790 explică (pentru ladyzozo):

A schimbat pana si datele care le introduci cand iti faci id'ul.inrtrebarile alea si totwinking...Baiat destept happy

| Simo0Sim a răspuns (pentru Crazygirl_5790):

Blocheaza-ti contul! spune cuiva sa intre si sa iti blocheze contul, adica sa intre pe contul lui/ei depinde cui ii ceri si sa iti raporteze un comentariu, atunci o sa iti blocheze contul, sau asa ceva

| ladyzozo a răspuns:

Simplu dai la mi-am uitat parola si iti vine un emali si iti schimbi parolatongue