| mihai4000 a întrebat:

credeti ca ar fi ok cand iubita mea se da cu ruj si dupa ma mozolesc cu ea?(avand in vedere ca s-a dat cu cel putin juma de ora inainte de a ne vedea), adica nu s-ar lua pe buzele mele? laughing, dau funda!

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Nu se ia laughing, doar daca rujul e topit sau sau e lichid.

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu se ia atat de usor rujul odata aplicat...
Si nu, nu ar fi okay mai ales daca sunteti pe strada.

| Crainstorm20 a răspuns:

Nu cred mai ales daca s-a dat cu el inainte cu o jumate de ora! big grin

FUNDA?

| Cralex135531 a răspuns:

Depinde daca e ruj mai ieftin ie ia cred rujul, daca este mai de firma nu cred ca se ia rujul