| mihai4000 a întrebat:

credeti ca intr-o relatie trebuie sa ne facem cadouri luna de luna? Cel mai bun raspuns primeste funda!( in februarie implinesc 19 ani si imi doresc lucruri serioase)

3 răspunsuri:
| McDude a răspuns:

Nu, cadourile ar trebui sa aiba o anumita insemnatate, nu sa fie date doar pentru ca a trecut o luna. Ati putea sa va dati cadouri zilnic daca voi asa simtiti. happy

| OldSoul a răspuns:

Din punctul meu de vedere cel mai frumos cadou este dovada ca-ti iubesti partenerul, cadourile nu-si au rostul, parerea mea, acum nu spun ca nu trebuie sa-i oferi nici macar o floare, da trebuie sa mai faci cate un cadou din cand in cand, dar chiar in fiecare luna mi-se pare prea exagerat.

| Aaaaa1111bbbb2222 a răspuns:

Nu toti fac asta. Unii o fac ca sa.si sarbatoreasca fiecare luna de relatie,, altii din 6 in 6 luni iar altii o data pe an. Dar daca eu ar trebui sa cumpar un cadou in fiecare luna as da in disperare nestiindce sa-i mai iau.