| DannyDSB a întrebat:

Credeti ca tot ce scrie pe internet despre zodii e adevarat? Mie unul, mi s-a adeverit tot ce scria despre zodia mea (Varsator). Voua vi s-a adeverit ce scria despre zodia voastra?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!

| vocea a răspuns:

Sunt varsator dar nu crede in zodii fiindca suntem milioane de varsatori pe planeta este clar ca catorva li se adeveresc.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Si eu sunt varsator (23.01.98) si la mine s-a potrivit in proportie de 90% descrierea zodiei, că dacă te iei dupa ce spun ăștia in zodiacul de zi cu zi nu se adevereste nimic.

| NAT0 a răspuns:

Ce naiba.laughing Paranoicilor.
Nu tot ce zboară se mănâncă.
Nici nu știu, că nu urmăresc/citesc zodiacul ăsta, eu o consider o pierde de timp și o prostie și e făcut pentru a scote bani din reclamele afișate pe site și din ăștia care-l citesc. Ăhăm, acum sunt doar basme după părerea mea.
„Săgetătorul azi
12 ianuarie 2017
Desi treceti printr-o perioada dificila pe plan financiar, reusiti sa ramaneti optimist si incercati sa va mobilizati partenerii de afaceri.

Sunteti predispus la accidente. Va sfatuim sa dati dovada de prudenta in tot ce faceti."

Mda. laughing Uite că am fost plecat azi și nu s-a întâmplat nimic, ba chiar mi-a mers foarte bine, exceptând frigul. La 1 nu comentez nimic că n-am parteneri de afaceri. Dăh. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru NAT0):

Horoscopul este o prostie.
Dar citeste descriile zodiilor, despre personalitatea lor, vei vedea ca cel mai adesea au dreptate!winking

| NAT0 a răspuns (pentru OldSoul):

Olla. Acum mă contrazici sau îmi dai dreptate.laughing Lasă-mi un link, mersi.

| OldSoul a răspuns (pentru NAT0):

Nici una nici alta. :))
http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/

| NAT0 a răspuns (pentru OldSoul):

Mersi frumos de link, cum mă așteptam. Tot nu-mi schimb părerea despre zodiac. Tot nu cred că poți să ghicești viitorul, că dacă era așa. Nu exista 6/49. laughing
Știu la ce te referi, la personaliate dar. mnu. nu văd sau nu vreau să văd ce există vreo asemănare de personalitate.laughing

| OldSoul a răspuns (pentru NAT0):

Eh, daca nu vrei sa te uiti asta e. big grin
Acum nici nu stiu cat e de stralucit acel site, stii cum e, cand ai nevoie de ceva, atunci nu gasesti. happy
Cert e ca din cate am verificat eu se potrivea si la mine si la prietenii mei. Chiar aveam un prieten care afirma ca nu crede in zodiac si chestiile de genu, dupa ce i-am dat cateva citate si-a schimbat parerea. laughing
Cu horoscopul si viitorul ai foarte mare dreptate, e o prostie totala. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| bobbyG a răspuns:

Nu cred in zodiac

| sad21 a răspuns:

Eu cred ca e adevarat. Si Mie mi s-a adeverit aproape in fiecare zi si citesc horoscopul mereu. Eu sunt balanta apropo