| ELITE00BAT a întrebat:

credeti ca va avea succes o relatie dintre zodia rac si zodia berbec imi place o fata si este zodia bebec si as vrea sa stiu daca merge. Sa incerc sau nu?

2 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! foarte interesanta intrebarea ta. eu sunt berbec, iar prietenul meu e rac. stiu ca cica sunt zodii care nu se inteleg deloc, racul mai timid, mai familist, posesiv, iar berbecul vrea libertate si e foarte incapatanat. noi avem 4 ani de cand suntem impreuna si iubirea inca e in floare. nici eu nu am crezut ca vom rezista atat. este adevarat ca am avut certuri si altele, dar orice cuplu le are. trebuie sa inveti sa te impui cand trebuie si sa lasi de la tine cand trebuie. relatia, daca e atractie si vointa, functioneaza. eu zic sa incerci, nu ai de ce ramane cu indoiala. nu intodeauna e cum se spune. cand ai nevoie de un sfat, ma poti contacta. bafta si ast sa pov ce ai facut!

| Omulrational a răspuns:

Nu conteaza zodiile,dupa mine sunt o mare porcarie, si oricum am vazut de curand ca vor sa mai bage o zodie sa schimbe datele zodiilor etc. Daca iubesti o persoana nu conteaza prostiile astea, conteaza doar sa o iubesti si sa te iubeasca.