| ELITE00BAT a întrebat:

credeti in zodii? Eu sunt rac si imi place de o fata si am aflat de curand ca e zodia berbec ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Oh no oh go on e o prostie inventata de niste oameni ca sa ii faca pe altii sa dea bani pe horoscoape si alte tampenii! daca o cunosti pe fata si e pe placul tau... atunci no problem!

| xxdd a răspuns:

Cum sa zic... eu sunt berbec si prietenul meu racwinking Problemele intr-o relatie depinde de personalitatea fiecaruia, nu de horoscop!