| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea sa imi albesc dintii in cel mai scurt timp da albit nu ...bataie de joc?big grin

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la dentist,exista acest procedeu, ii curata unul cate unul de depuneri si de orice, se albesc.Foloseste sare sau bicarbonat de sodiu, spala-te cat mai des pe dinti.NU EXAGERA INSA, ITI POTI RANI GINGIILE.BAFTA!

| Dav7id a răspuns:

Cu bicarbonat dar doar odata la 10 zile parca si spalatul pe dinti dar macar 3 minute si va merge eu am incercat si beau foarte mult lapte si ii am albi

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute