| Floofficial a întrebat:

cum as putea sa scap de vergeturii am o multime pe mana si pe picioare sad cum as putea sa scap de ele?

3 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Şi eu am vergeturii. Folosesc o cremă de la Avon care se numeşte Solution, e în jur de 35 de lei. Acum nu mai sunt aşa vizibile.Pa, pa.

| RocketShip a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar de vergeturi nu se scapa ele raman toata viata... dar nu te speria exista creme care le estompeaza (nu vor mai fi rosii) daca sunt mici. pentru cele mari cred ca poti decat sa astepti. oricum stai calm mie mi'au aparut pe picioare datorita unei cresteri bruste in un an doi or sa se faca albe si nu o sa se mai vada decat daca te uiti foarte atent.

| Criiinutza a răspuns:

Salut, eu tot am vergeturi, pe picioare mai mult, si nu prea cred ca poti sa le tratezi, am fost si la medic, iar el m-a intrebat ai tinut cura, si eu i-am zis ca da, iar el o zis ca nu ai ce sa-i faci deacum.Degeaba o sa cumperi toate produsele acestea de la avon, oriflame. Nu ajuta. funda?