| DnZuuL a întrebat:

Salut tpu..Cum drequ as putea sa scap de pistrui? nu ii suport.P.S:sunt baiat.big grin.Dau funda si fara mistouri ca oricum nu le bag in seama big grin

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Meriţi o bătaie că vrei să scapi de ceva atât de frumos şi adorabil.
În locul tău m-aş simţi mândră şi specială.
E ca şi cum ai vrea să scapi de gropite în obraji. Zău că nu te înţeleg.

| DnZuuL explică (pentru NOname):

big grin.

| NOname a răspuns (pentru DnZuuL):

Aşa!
Să nu mi te atingi de pistrui, că vin şi te verific!
Să fii iubit!

| DnZuuL explică (pentru NOname):

Da da numa iubit sa fiu

| NOname a răspuns (pentru DnZuuL):

O să fii (probabil şi eşti).
Dar nu datorită pistruilor sau lipsei lor.
Atitudinea e cheia.

| DnZuuL explică (pentru NOname):

Poate.
big grin

| onasis1961 a răspuns:

De ce eşti complexat. Pistrui au şi ei farmecul lor.Vezi că majoritatea actorilor (de ambele sexe) sud americani au pistrui accentuaţi şi sunt foarte sexi.La mulţi ani!

| IsabelaIssa a răspuns:

Mai. eu am fost si la dermatolog. am o piele foarte sensibila. ma albeam iarna iar vara, oricat evitam soarele imi apareau la loc. In timp au mai disparut singuri, pe masura ce am crescut, si degeaba am incercat tot felul de leacuri, alifii, creme si solutii. Cam toti cei care au sunt stresati de asta. Ca fata, ii mai acopar cu fond de ten, dar daca nu ai asa multi eu zic sa ii lasi in pace. Pentru mine au fost stresul meu de o viata, dar am invatat sa traiesc si cu ei, ca fac parte din mine happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum drequ...măi, măi, ce exprimare! Și de ce nu-ți plac? Oricum cu timpul se vor estompa!
Mie mi-s dragi copilașii pistruiați!
In fine, dacă ai timp aplică:
http://www.doctoracasa.ro/......uilor.html
http://www.gradina-online.ro/......A3428.html

Răspuns utilizator avertizat
| TheSmith a răspuns:

Faci o vizita la dermatolog...nu aplica leacuri babesti pe fata ta! Succes!

| bObby123 a răspuns:

Dai fuguta la dermatolog si ala o sa iti dea un tratament. probabil o sa te coste ceva dar merita daca te scapa de pistrui, nu incerca toate prostiile pe fata ca poti face din rau in mai rau!

| AnonymousV a răspuns:

Cu unghia.

| DnZuuL explică (pentru AnonymousV):

Poate o sa-ti zic eu cu ce

| AnonymousV a răspuns (pentru DnZuuL):

Spune:

| CookieVonR a răspuns:

Am auzit ca poti incerca cu zeama de lamaie. Nu stiu chiar cat de eficient este pentru ca nu am incercat pe mine. Dar din spusele altora am auzit ca ajuta mult.