| gabrielosss98 a întrebat:

cum fac sa treaca timpul mai repede.Trebuie sa vina parintii mei din strainatate si ajung aici cam pe la 3 noaptea.Nu stiu ce sa fac pana atunci, mor de nerabdare.

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Hei! Mai bine incerci sa dormi putin ca sa fii cu mintea limpede cand vor sosi parintii tai. Daca nu poti dormi, fa ceea ce iti place tie de obicei. Important este sa te simti bine si sa te bucuri de sosirea parintilor. happy

5 răspunsuri:
| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pai daca vrei sa treaca mai repede timpul te culci(eu asa fac) sau daca vrei sa ramai treaz uitate la filme, joacate la pc sau pe telefon, cheama un prieten si discutati despre alte lucruri, iar daca ai un pazal de peste o mie de piese fa-l. Funda happy

| geoalina19 a răspuns:

Ca sa nu mai mori de nerabdare, nu te mai gandi, si fa alte lucruri(joaca-te pe calculator, uite-te la televizor ), dar daca te vei gandi mereu ca o sa vina parintii tai, e normal sa mori de nerabdare.

| Keety a răspuns:

UITATE SI TU LA FILME, joaca niste jocuri
fundita?

| Andreea_Achim_Bianca_1998 a răspuns:

Simplu:
-Gaseste-ti ceva distractiv de facut
-Invita-ti prietenii pentru a merge la plimbare
-Citeste povesti de pe facebook

| Andrici_Alex_1998 a răspuns:

Bea o cafea uitrate la tv jocate pe pc asculta muzica sau culcate devreme si puneti telefonul sa te trezeasca la 2 jumatate asa esti frash cand vin parinti tai si nu esti adormit daca incerci sa stai treazi multi adorm asa ca macar puneti tel sati sune la 2 jumatate