| gynutza_5762 a întrebat:

cum fac sa trec de primul level pe lady popular? dau fundita pentru. primul raspuns corectbig grinbig grinbig grinbig grin.

Răspuns Câştigător
| koko a răspuns:

Pai trebuie sa faci anumite sarcini... undeva in clotu` de sus, unde iti arata cati bani ai, scrie "scopuri". daca le faci treci la nivelu` urmatorbig grinbig grin fundita?:X:X:X:X

2 răspunsuri:
| Sunshine_3662 a răspuns:

Ai trei sarcini. Iti schimi coafura(2 codite negre-codite sus in varful capului), iti cumperi un lucru de la mall si inchiriezi un apartament. http://g.ladypopular.ro/goals.php

| dianaaa2000 a răspuns:

Pai ma intati asculta ce zic:

lvl0
-Cumpara orice obiect vestimentar/accesoriu de la mall.
-Inchiriaza un apartament.
-Schimba parul ca in imaginea alaturata.

bNivel 1/b
-Fa-ti un iubit.
-Cumpara 3 lucruri de la mall.
-Schimba parul ca in imaginea alaturata. culoarea roz.
-Incepe cursul de brutar.

[b]Nivel 2[/b]
-Schimba parul ca in imaginea alaturata culoarea albastra.
-Cumpara ceva de la mall.
-Incepe curs nou.

[b]Nivel 3[/b]
-Cumpara un card pentru fitness
-Cumpara o podea si un tapet pentru casa ta.
-Joaca si castiga "Concentrare"
-Obtine 75 IQ

[b]Nivel 4[/b]
-Salveaza 10 echipamente la garderoba.(Acestea se vor salva doar daca pui nume diferit la 10 tinute sau aceeasi tinuta)
-Inchiriaza un apartament mai mare.
-Trebuie sa ai cel putin 10 haine in garderoba.

[b]Nivel 5 [/b]
-Desparte-te de iubit (trebuie sa fi singura, nu lua unul nou)
-Castiga cel putin 30 de dueluri de moda sau luptele doamnei(DOAR ACESTEA SE PUN, PROVOCI FETELE IN JOC)
-Inscrie 4000 de puncte
-cumpara fusta din imagine orice culoare pret-599$

[b]Nivel 6[/b]
-Trebuia sa ai greutate 60kg
-Joaca simon says
-Schimba-ti coafura cum vrei
-Cauta un iubit nou

[b]Nivel 7[/b]
-Termina cursul de stilist
-Elimina bronzul nu te face mai alba apasa elimina bronz la salon si va fi completat obiectivul
-Joaca master mind sa termini pana la incercarea a-7a pentru a fi completat
-Castiga 50 de dueluri de moda sau luptele doamnei(PROVOACA FETELE PESTE LEVEL 5 CELE MAI MICI NU POTI)

[b]Nivel 8[/b]
-Obtine 500$(trebuie sa ii ai in cont cand treci nivelul)
-IQ 90
-Lifting facial schimba buzele sau ochii(9.000$OPERATIA)
-Este necesar sa ai 70 -71 de kg pentru servici

[b]Nivel 9[/b]
-Desparte-te de iubit
-bronz tropical scena 6
-Atinge greutatea ideala de 57 kg poti sa fi si aproape de 57 adica 57.8 de exemplu
-Mergi la terapeut 70$ vizita(una e suficienta)

[b]Nivel 10[/b]
-Castiga 100 de dueluri de moda sau luptele doamnei
-Termina cursul de secretara
-Trebuie sa ai in garderoba 70 de haine nu conteaza pretul sau felul
-Fa-ti un iubit nou