| alex9911896 a întrebat:

happy Cum imi dau seama ca ma place o fatahappy? ROG SERIOZITATE SI RAPID VA ROG! Asa sa va povestesc.
Azi e eram la scoala si ma vad cu o fata de care imi place foarte multhappy! Se pune la mine in brate si imi spune daca nu vrea sa ne uitam la un film. eu am zis da, mi-am scos tableta din banca si neam uitat la un film de groaza, apoi sa strans toata clasa si ea s-a pus pe scaunul de langa mine si am pus mana dupa ea si au inceput colegi sa strige catre mine "ia-ti minile de pe ea"sad dupa aceea mi-am luat mana. Langa scaune neam tinut de mana. Voi ce credeti ca ma place? DACA da dati-mi ceva replici frumase sa-i spun! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| fetelerebele a răspuns:

Da sigur! eu asa cred si un sfat poartate dragut cu ea noi fetele asata vrem ....si da eu cred ca da (Se pune la mine in brate si imi spune daca nu vrea sa ne uitam la un film.)asta inseamna ca daaa! baftaaa

12 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti frumoasa ca o zi de sarbatoare
tu nu te-ai uitat azi in oglinda sa vezi cat esti de frumoasa

| JulyStorm a răspuns:

Raspunsul este da.
Nu te stresa cu replici fumate. Fii tu insuti, pentru ca ea deja te place asa.

| alexutza071 a răspuns:

Buna! pai in mod sigur te place, asa ca stai linistit totul se va rezolva de la sine. vorbeste mai mult cu ea pe mes, la scoala sau ar fi bine sa o inviti la un suc.Bafta!

| alex9911896 explică (pentru alexutza071):

Nu am mesul ei si la scoala nu putem vorbi din cauza colegilor + dar nu stiu caum sa ii spun sa vina cu mine la un suc sad n-am mai avut o iubita pana acum sad

| alexutza071 a răspuns (pentru alex9911896):

Buna! pai eu zic sa nu le mai dai atata importanta colegilor, adica sigur iti gasesti timp intr-o pauza sa ii spui daca nu vrea sa va vedeti in oras undeva, sau sa ii ceri mess-ul pentru inceput.

| alex9911896 explică (pentru alexutza071):

Buna si tiehappy Pai daca ai sti cum sunt colegi mei ai intelege... Sunt rai. am sa in cer sa ii cer messul dar am uitat sa zic ca sunt f. timid!crying

| alexutza071 a răspuns (pentru alex9911896):

Uite..sa stii ca ar trebui cateodata in viata sa nu ne gandim la ceilalti.pur si simplu sa ne gandim macar o data la noi.nu fi timid, vorbeste cu ea, pentru ca din cate observ si ei ii place de tine asa ca nu ar fi nici o problema, pluc ca, probabil ea asta asteapta.Chiar te rog sa imi spui ce ai facut.

| alexutza071 a răspuns (pentru alex9911896):

Si nu te supara ca intreb, dar imi poti spune cati ani ai?

| alex9911896 explică (pentru alexutza071):

13, ani happy in clasa a 7 happy iar ea e mai mica ca mine cu 1 luna happy

| alexutza071 a răspuns (pentru alex9911896):

Bun,foarte frumos, sper sa va intelegi foarte bine.si nu mai fi timid, pentru ca ai sa vezi ca nu ai de ce

| infectedx3 a răspuns:

Din câte pare, da.batting eyelashes Dacă te-a lăsat să te ţină de mână. şi în legătură cu replicile, să ştii că fetelor din ziua de azi nu prea le mai plac replicile. Cred că cel mai bine ar fi să pari natural şi să nu stai încordat în preajma ei. Invit-o în parc după şcoală şi cumpără-i ceva. Cu siguranţă va funcţiona.

| alex9911896 explică (pentru infectedx3):

Pai ok... dar nu stiu caum sa ii spun sad n-am mai avut o iubita pana acum sad