| MrBlack321 a întrebat:

Cum ma pot impaca cu o fata cu care m-am certat?

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Cere-ti scuze in fata ei, nu prin mesaje.Eu as reactiona urat daca mi-ai aduce o floare sau altceva, as gandi ceva gen ''Crezi ca o floare ma va face sa te iert?''. Cere-ti scuze si invit-o in oras.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Indulcestea-owinking Du-te cu o ciocolata la ea, si cere-ti scuze! happy

| JustDeedee a răspuns:

Iti ceri scuze si o faci sa creada ca nu ai vrut sa te certi cu ea. Incearca sa o faci sa zambeasca si sa rada, asa va trece supararea de la sine.

| OnuOnulică a răspuns:

Logic ar fi să îți ceri scuze.Dar există posibilitatea să nu te ierte...așa că cel mai bine îi cumperi ceva.

| MeddyMaddy a răspuns:

Scuze si fa-o sa rada, iesiti prin oras.

| Wukii a răspuns:

Cere-ți ieratare. Dar față în față.