| oin a întrebat:

..cum pot sa fac o poza ecranului meu? fara telefon sau alt ceva doar cu calculatorul...

4 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Oh, nu ai in tastatura butonul "Print Screen"(sau prescurtat "PrtSc)? ia cauta-l(ar trebui sa fie prin partea dreapta a tastaturii)! Apoi intri in Paint si dai Paste (Ctrl+V) si apoi salvezi...

| 9988 a răspuns:

Daca ai camera web poti face poze si sa-ti alegi una dintre ele si le poti sa o pune pe ecranul calculatorului ( cum ar fi camera mea web poate face poze si asa imi pun eu poze pe ecranul calculatorului meu )! Sper ca te-am ajutat! Altfel nu stiu cum ai putea sa faci!

| kariny06 a răspuns:

Daca ai PhotoScape poti sa faci cu el. Apesi pe:Captureaza. Apare jos
FUNDA?puppy dog eyes

| LORYLoreley a răspuns:

Pai ai sa observi ca la orice tastatura existaa un buton pe care scrie : PrtSc, se afla in primul rand de taste la mine, si este al 14-lea buton, daca tastatura ta este la fel dai clic pe el, daca nu cauti o tasta pe care scrie : PrtSc, dupa ce apesi pe el intrii in pain si apesi : crl+v, si gata happy.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?