| barbuandrei7 a întrebat:

cum pot sa racesc repede, vreau sa lipsesc vreo 2 zile de la scoala.
E pentru binele meu.
Cel mai bun raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Stai dezbracat pe balcon o jumatate de ora, seara, iti spun eu ca nici degetele nu le vei mai simti, sau imbracate subtire cand pleci afara

2 răspunsuri:
| Claudix a răspuns:

Cuburi de gheata dupa ce iesi din baie infierbantat, ti-as recomanda sa sari in apa inghetata dar nu-s sigur ca o sa supravietuiesti ca sa te bucuri de absente

| rambo1000 a răspuns:

Du-te la medic zi ca esti bolnav si cere scutire pentru 2 zile sau ca mine pentru 1 saptamana