| GamerAlex a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? am citit undeva ca poate fii si din vina alimentatiei eu consum in fiecare zii sucuri si ciocolata. mi-e imi apar mai mult pe obraz si am vazut o poza in care era marcata zona obrajilor si scria ceva de genul "In aceasta zona iti apar cosuri numai daca ai alergi si fumezii(eunufumez)" nu stiu sigur daca este adevarat.dar va intreb, stiti vreo solutie buna cu care pot scapa de cosuri?
multumesc..pentru cel mai bun raspuns dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da o alimentatie sanatoasa, miscare si citit + o igiena buna

| MdiCri a răspuns:

Masca din 1 lingurita de miere si 2 pastilute de aspirina...e folositoare:*