| laure_3087 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? Fara raspunsuri idioate, nu vreau sa aud de medic sau medicamente, doar leacuri babesti...

Răspuns Câştigător
| TheLittleReaper a răspuns:

Eu nu am probleme cu ele dar cand imi apar ma dau cu otet de mere pe fata (vata inmuiata in otet)sau cu lamaie (tai o felie si te dai pe fata).Ti le usuca si apoi cojile cad singure(P.S.:nu trebuie sa le atingi dupa ce te-ai dat pe fata)succes

3 răspunsuri:
| Gabriela98 a răspuns:

Zinerit...si nu ti le stoarce cum a zis si steffismile...si eu am facut greseala asta mi le-am stors si acum arata super naspa

| SkilletFanAlex a răspuns:

Ungete cu pasta de dinti in locurile in care ai cosuri si incearca sa nu te scarpini.

| SteffiSmile a răspuns:

Am aceeași problemă ca și tine. Du-te la farmacie, si caută ZYNERIT. Este foarte bun pentru cosuri. Folosesc și eu produsul acesta de o săptămână, și au inceput să-mi treacă. Am avut foarte multe, acum am numai vreo 4-5 in câteva locuri. Știu multe persoane care au folosit acest produs și au fost foarte mulțumiți de rezultat. Prima dată când îl folosești o să te cam usture coșurile. Și orice ar fi, nu ți le stoarece! Înrăutațeși situația! Faci să îți apară și mai multe coșuri. Am simtit-o pe pielea mea. Mult Succes! happy Sper că te-am ajutat.