| bridget a întrebat:

Cum scap de cosuri fara creme sau alte prostii?

4 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Iti recomand lotiunea antiacneica Aknesol pentru tratarea cosurilor, numai daca ai tenul gras.Se gaseste la farmacii...happy

| LetMeHelp a răspuns:

Nu o sa scapi de ele pana nu o sa treaca pubertatea...Pe la 15-16 ani sau cel tarziu 17 ani vor disparea.Si eu am trecut prin faza astatongue.Stai linistit(a) vor trece.

| luniii a răspuns:

Te duci la salon care se ocupa cu inlaturarea punctelor negre si a cosurilor. O sedinta e de la 50 lei in sus(depinde unde te duci) scapi in 30 de minute maxim, doar ca dupa ce se termina sedinta nu ai voie sa mai folosesti o perioada de timp fond de ten si pudra. In caz ca iti mai apar fi linistita sunt de la pubertate nu ai ce sa le faci poti sa te duci la cate o sedinta 1 pe luna sau la 2 luni depinde cat de repede iti apar. Sper ca ti-am fost de ajutor ^^

| luniii a răspuns:

Apropo laughing am uitat sa mentionez si daca esti baiat poti sa te duci nu e nici o rusinebig grin