| EdwardRo a întrebat:

Cum vi se par profilele tehnice la liceu ( exemplu : mecatronica, tehnician operator tehinca de calcul...)? Nu stiu ce sa aleg tehnician sau mate-info, va rog sa ma ajutati.La matematica nu pot sa zic ca le stiu pe toate sau ca sunt foarte destept dar ma pricep cat de cat.

1 răspuns:
| Danielus96 a răspuns:

Cred ca cel mai echilibrat profil este Economicul, este un profil tehnic, cu doua specializari "Tehnician in activitati economice" si "Tehnician in activitati de comert". Eu sunt foarte multumit si desi la inceput am crezut ca am facut o alegere gresita, acum chiar imi place big grin Bafta!winking