| Alexandru_Gheorghe_1997 a întrebat:

cunosc o fata de 3 ani si sincer o plac foarte mult si ea cred ca ma place dar nu imi dau seama. Am 14 ani (incepator... laughing) ) facem glume, radem unul la altul, am jucat urmatoarea cartea si a picat sa ne sarutam si nu a refuzat, din contra chiar s-a ridicat pentru mine. Imi face complimente, m-a sprijinit cand m-am certat cu un prieten. Discutam pe watsapp in fiecare zi aproape spunem ce tip de filme ne place, ce fel de persoane, eu am spus ca imi plac fetele care nu prea sunt timide, mai anormale (in sens bun) si ea mi-a raspun la fel, m-a intrebat cum este ea si i-am spus ca foarte frumosa si inteligenta si amuzanta.

Nu stiu cum sa-i spun ca imi place.
DAU FUNDA cui ma ajuta in special fetele as dori sa raspunda dar si baietii experimentati sunt bine veniti.

Răspuns Câştigător
| SandraEve a răspuns:

Zi-i direct. Mie una asa imi place. Nu ma aburi, nu ma pierde printre vorbe.
Fi direct si la obiect. Invit-o undeva, va accepta, din cate imi dau seama si ea te place

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Ai incercat sa-i spui direct, ca o placi? Si apoi sa o scoti si tu la un suc? Sau sa mergeti in parc, la o inghetata (ca tot a venit vara)? Asa, watsapp-ul ca watsapp, ca pe watsapp...toti suntem batmani si pe watsapp, ai multa competitie fara sa stii, si prea putini cei care stiu ce sa faca, desi, toti sunt macho.