| eueueu68112 a întrebat:

Data banchetului de sfarsitu' clasei a 8a se apropie si sunt curios... ce se intampla mai exact la banchet? ce se face? cat dureaza? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| RebekahAndreea a răspuns:

Banchetul de clasa a 8-a este ultima 'petrecere' la care veti participa toti elevii clasei a 8-a din scoala ta alaturi de profesorii vostri si fostii profesori. O sa incepeti pe la ora 2-3 (de obicei asa este) si o sa mergeti la un restaurant. Acolo o sa mancati aperitiv si felul de mancare pe care il alegeti. O sa aveti muzica si o sa dansati toti, atat elevii cat si profesorii, o sa fiti filmati, o sa faceti poze, o sa radeti si asa incheiati clasa a 8-a.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut bă!
O să îţi spun cel mai sincer crede'mă!
La mine cel puţin a fost cel mai naşpa eveniment din viaţa mea...
Nu zic că nu m-am simţit bine dar, a fost o atmosferă naşpa ...nimeni nu avea chef de nimic şi de nimeni...

Nu se întâmplă nimic deosebit...de durat durează câteva ore nu mai mult.

| Piticoot18 a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun...pur si simplu va adunati toate clasele din generatia respectiva (toate clasele de a 8-a) dansati..mancati laughing si nu dureaza mult de obicei dureaza cam 6 ore sa zic...incepe pe la orele 18-19 si se termina pe la 24-1 happy