| JockerStoica a întrebat:

Dati-mi cateva exemple de jocuri pentru android care cer procesor de peste 1Ghz!

FUNDA!

2 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, were s water (1 sau 2 sau oricare asemanator), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio, go, epic ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing, asphalt 8, gta(oricare), clash of clash, minion rush, my tom, hay day, candy crash ( sau orice de la king ). funda please

| NomolosanuDragos a răspuns:

Am cateva sugestii pentru tine.
Angry Birds(normal)
Angry birds star wars
Striker Soccer Euro 2012
Sper sa te ajute.