| ToxicIubireBBY a întrebat:

dau funda daca ma ajutati si pe cu ceva legat de liceul la care vreau sa merg. O sa termin clasa a VIII si as vrea sa devin contabila stiu ca liceul economic este cel mai potrivit. As vrea sa ma lamuriti daca este un profil pe care pot sa il pun pe foaia aia dupa ce dau examenele sau daca se face in toate domeniile. Raspunsul care ma ajuta are funda multumesc

1 răspuns:
| danygorban a răspuns:

In primul rand..de unde esti? In al doilea rand te sfatuies sa mergi la profilul economic sau la mate-info.