| Yasmina_3676 a întrebat:

De 2 saptamana. am o simpla raceala m-am dus la doctor si la spital mi-am luat analizele si am doar o simpla raceala nu ma doare gatul si ceva de genul doar ca imi curge nasul si il am si infundat. Ziua+seara cand stau cu iubitul meu preietnele si prietenii lui ma abtin sa nu imi suflu nasul si merge nimeni nu observa cand intru in casa sunt varza.Toata noaptea imi suflu nasul. In fine cateodata nu pot sa mi-l suflu si imi dau cu apa de mare si dupa aia imi curg mucii(skz expresia). Stiti ceva cumva care sa numai am nasul infundat? P. S: Tusesc un pic dar nu mult.

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Pentru nas ia Olynth, e bun dar sa il folosesti numai cat ai nasul infindat ca dupa da dependenta, sau un creion nazal (da ie mai bun Olynthu) si pentru gat ia un nurofen raceala si gripa si oscilococinum.
Asa am fost si eu, si am luat astea si mi-a trecut.
Ceao, funda?happy