| Cezzyyy a întrebat:

De cand ma stiu toata lumea spune ca blondele sunt proaste si ma deranjeaza acest lucru deoarece sunt blonda. Sunt pro acestei afirmatii in unele cazuri care gandesc ca daca esti blonda esti cea mai frumoasa din lume si toti vor cadea la picioarele tale, etc...dar nu inteleg un lucru: de ce toate blondele, vopsite sau naturale sunt puse in aceeasi oala de catre brunete sau altii...adica, sa fim seriosi acum: sunt blonde extrem de destepte si frumusele, si altele super proaste.Care e parerea voastra? Credeti ca are vreo legatura culoarea parului cu modul de gandire sau istetimea unei persoane? De ce nu se fac acelasi afirmatii si despre barbatii blonzi? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

E doar un mit format în timp,nu e adevărat. laughing
Există şi femei blonde deştepte, există şi femei blonde proaste. Există şi şatene proaste, şi brunete, şi roşcate şi cu orice culoare a părului, părul nu are vreo' legătură invizibilă către neuroni, depinde de fiecare persoană.

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

S a format acest mit, acum nu ai ce face, dar poti demonstra pe viitor ca nu-i asa, o sa ai nevoie de,, succes,,

| clauss a răspuns:

O blonda se apleaca peste balconul de la etajul 10 si neatenta, cade.
In timp ce cadea incepe sa se roage :" Da Doamne sa nu mor!"
Pe la etajul 8 "Da Doamne sa nu mor!"
Pe la etajul 5 "Da Doamne sa nu mor!"
Pe la etajul 3 "Da Doamne sa nu mor!"

Pe la etajul 1 "Hai ca de aici am mai sarit ce naiba!" acum l am gasit pe facebook, scuze, e fara aluzie

| Dooolce a răspuns:

Si eu sunt blonda si nu cred in aceste afirmatii pentru ca nu se exista numai blonde proaste ci si brunete etc.Asa ca numai da atentie acestor afirmatii si fii mandra ca esti blondahappy:d

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Spune-le asa "Nu toate proastele sunt blonde! "