| xAnonymous a întrebat:

Salut tpu.De cativa ani scriu,compun in engleza diferite poezii,cantece, povesti si carti.Am devenit foarte buna la asta si toti cunoscutii imi recomanda sa le postez undeva.Dar nu stiu unde.Am incercat cu deviantart dar acolo sunt prea multe si nimeni nu se uita.Pe facebook nu prea merge. Stiti unde le pot publica? Poate am si eu sanse de a deveni faimoasa intr'o zi

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

Cartile le poti posta pe wattpad, de exemplu!
Pentru poezii foloseste asta:http://www.poezii.biz/desprenoi.php
Si pentru cantece poate merge site-ul de mai sus...:-?
Oricum, incearca sa vezi daca merge!
Sper ca te-am ajutat si mult noroc!;)

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Pe un blog, si eu mi-am facut un blog. Daca vrei sa te ajut s aiti faci un blog frumos, da-mi mesaj si te voi indruma, iti voi explica si pe mes, vei intelege mai ok.