| Vlad5621 a întrebat:

De ceva timp ied cu o fata, adica suntem prieteni cam de 1 an si ea imi tot da acele semne ca ma place si nu stiu cum sa actionez cum sa ma comport.

3 răspunsuri:
| puppetmaster a răspuns:

Pai tu o placi in primul rand?

| LuciWv a răspuns:

Pai daca nu faci nimic atunci ea te va lasa.
Daca ea te place tu o placi, incear ca sa o pupi, daca se trage atunci e clar, daca sta te place.desu nai zis ce varsta aveti.
11-12ani:e bine ca iesiti
13-14ani:o pupi.
15-16ani:tot pupi
17-18ani:o saruti-eventual te duci sai cunosti parinti
18-19ani:club si o seara de "aham"
Poate cine stie esti mai batran desi nu cred...
In ziua mai toti sar la ultimul pas de la primul si se inpiedica.
Nu fa greseala asta sau o sa regreti.
Bafta

| 456deea a răspuns:

Daca o placi fa si tu un pas acum ori never nu o sa astepte pana la 80 de ani!:3